Denní nášup

Slánka - diamantová sůl jedlá mletá 200g

Výrobce:
Ostatní
Kód zboží:
HJS007
Dostupnost:
není skladem (1-2 dny)
Zlevněno:
49 Kč (-12%)

 

Slánka - diamantová sůl jedlá mletá 200g

 

počet:

 

Slánka - diamantová sůl jedlá mletá 200g

 

Naše krystalická sůl Cereus je vytěžena z jednoho z nejstarších přírodních zdrojů na zemi z jihozápadních  fosilii Himalájí. Tato sůl je 250 milionů let stará a je jedinečně  čistá.

Je ručně těžena, omývána a usušena na slunci. Na stolní sůl se používá jen ta nejlepší kvalita, jen cca 10% vytěžené soli.Tato sůl je pravidelně podrobována analýzám nezávislých biochemických a biofyzikálních ústavů v Německu.

Tento přírodní pokrm je bohatý na esenciální minerály v takové podobě, která je velmi snadno vstřebatelná lidskými buňkami. A to proto že se jedná o sůl v podobě krystalické nikoliv kamenné. Krystaly vznikaly po miliony let obrovským tlakem na sobě ležících hornin a proto jsou minerály a částečky v této soli tak malé a pro buňky v tělesné buňky jednoduše vstřebatelné. (Sůl je koloidální)

Sůl je z vybraných čistých krystalů, což jí zajišťuje nejvyšší bioenergetickou hodnotu. Tzv. HALITY, Královská nebo Diamantová sůl, jsou drahokamy mezi Himálajskými solemi, plně průhledné se zřetelnou krystalickou strukturou. Už více než 3000 let se v Asii používají k léčení. Hality mají vysokou schopnost ničit cizorodé látky v těle.

Naše sůl neobsahuje žádné umělé nebo chemické příměsi.

200 g Diamantová sůl mletá s nejvyšší bioenergetickou hodnotou, vhodná pro veškeré použití v kuchyni.

 

 


 (bez http://)
(opište kód z obrázku Ověření)

Upozornění: Ip adresy jsou logovány. Vulgární a flame příspěvky budou mazány!
 


INFORMACE