Denní nášup

Robert E. Detzler - Osvobození duše

Výrobce:
ANAG
Kód zboží:
Knihy02
Dostupnost:
není skladem (1-2 dny)
Zlevněno:
530 Kč (-6%)

Nakladatel : ANAG 9/2003, pevná vaz. B4, 232 str. Autor : R. E. Detzler

počet:

 

Dotisk běžně prodávané knihy Osvobození duše od Roberta Detzlera je k dispozici od 17.4.2012 a bude běžně od té doby naskladněná.  Pokud jí hledáte jíž delší dobu, tak bude od tohoto data běžně k dispozici.


Osvobození duše je vaším průvodcem k postupnému vyčištění negativních vzorů vašeho života. Tato úspěšná kniha vám spolu s jednoduchými nástroji poskytne vše, co potřebujete: komunikaci s vaším Vyšším Já, zkoumání minulých životů, odhalení vašich duševních partnerů a duchovního původu, přeprogramování vašeho života pro lásku, radost a duchovní účel.

Léčebná univerzální energie
Osvobození duše učí duchovní metodě, která užívá univerzální energie k léčení traumat z minulých životů a podvědomých bloků. Okamžité vyléčení je důkazem naší vlastní božské schopnosti léčit sami sebe.

Kniha Osvobození duše pojednává o duchovní metodě Spiritual Response Therapy díky níž se napojíte prostřednictvím kyvadla na vaše Vyšší Já, se kterým pak pomocí sady tabulek pracujete na vědomém rozpuštění různých bloků ve vašem životě.  Nezáleží na tom co se nám stane, ale co s tím uděláme.  Pomocí informací poskytnutých v knize Osvobození duše se dozvíte mnoho duchovních zákonů a jak se s nimi dá pracovat pro zlepšení života.  Metoda Spiritual Response Therapy vyvinutá Robertem E. Detzlerem vám umožní uvolňovat záznamy na úrovni duši pro zlepšení vašeho života.  Pokud se o metodě SRT - Spiritual Response Therapy chcete dovědět více, nebo pokud se jí chcete naučit v seminářích, navštivte stránky
www.spiritualresponse.cz


Změny v novém vydání
Nové přepracované vydání knihy Osvobození duše bude rozšířeno o další tabulky a rovněž bude aktualizován text, na němž autor v současné době ještě pracuje.

Připravuje se 2. upravené vydání této knihy,

které by mělo být k dispozici v prvním čtvrtletí roku 2013.  Pokud máte zájem o tuto knihu, můžete si jí předběžně u nás objednat a jakmile bude k dispozici, tak se vám ozveme.

Osvobození duše učí duchovní metodu, která užívá univerzální energie k léčení traumat minulých životů a podvědomých bloků. Okamžité vyléčení je důkazem naší vlastní božské schopnosti léčit sami sebe.


SOUVISEJÍCÍ ZBOŽÍ
 


INFORMACE