Denní nášup

Šnekový odšťavňovač Sana Juicer EUJ-808 by Omega - oranžový

Výrobce:
Sana
Kód zboží:
OD28-2
Dostupnost:
není skladem (1-2 dny)


Vertikální šnekový odšťavňovač Sana Juicer EUJ-808

Výrobce: Sana (Omega)

Záruka: 10/5 (motor/díly)

počet:

Sana Juicer by Omega EUJ-808

S revoluční rychlostí 43 ot./min, odšťavňuje suroviny ještě šetrněji než původní "low speed" hřídelové odšťavňovače. Nízká rychlost otáček v kombinaci s novým šnekem se dvěma krájecími noži zajišťuje dokonalé vylisování vhozených surovin. Tento pomalý proces lisování zajišťuje maximum živých látek, snižuje hromadění tepla, zpomaluje oxidaci a zvyšuje trvanlivost šťávy.

Odšťavňovací šnek se dvěma krájecími noži je vyroben z vysoce odolného materiálu GE-ULTEM a všechny části odšťavňovače Sana EUJ-808 jsou BPA free. Odvod zbytkové drti do odpadní nádoby umožňuje zpracovat připravené suroviny v jednom tahu. Vzhledem k tomu, že Sana Juicer by Omega EUJ-808 pracuje při nízkých otáčkách, má velmi tichý chod. Další výhodou je systém automatického čištění, který neustále pročišťuje síto během lisování surovin. Tím předchází jeho zanesení a po dokončení odšťavňování je čištění Sany mnohem rychlejší a jednodušší.

Součástí balení Sany EUJ-808 je hrubé síto, díky kterému získáte šťávu s větším obsahem vlákniny. Hrubé síto je také vhodné pro přípravu nápojů z měkkých surovin, jako jsou pomeranče, ananas nebo rybíz.

Sana Juicer by Omega EUJ-808 je moderní a efektivní odšťavňovač, který se stane miláčkem Vaší kuchyně.

Větší mrkve je sice zapotřebí krájet na menší kousky, aby nedocházelo k automatickému zastavení motoru, který je tak chráněn proti poškození, ale to je u vertikálních nízkootáčkových odšťavňovačů standardem. Při zpracovávání tvrdé kořenové zeleniny je zapotřebí plnit odšťavňovač postupně - po tom, co odšťavňovač zpracuje jednu mrkev, teprve vhodit mrkev další.

Upozorňujeme, že v případě odšťavňování jablek na jednohřídelových nebo dvouhřídelových přístrojích, je nutné používat pouze kvalitní tvrdá jablka. V opačném případě, pokud jsou jablka měkká, vzniká při zpracování hustá šťáva s vyšším podílem vlákniny (v některých případech, kdy jsou jablka moučnatá je výsledkem zpracování pyré).


Příslušenství obsažené v balení

- jemné síto

- hrubé síto

- nádoba na šťávu

- nádoba na drť

- pěchovací zátka

- kartáč na čištění

- český a anglický návod k obsluze

 

DOPORUČUJEME NA:
jablka, měkké plody, citrusy, bobuloviny

NEVHODNÝ NA:
moučná jablka, větší množství kořenové zeleniny, samotná listová zelenina, přezrálé suroviny

 

NÁŠ TIP:

Brusinky a maliny
Brusinky jsou známé díky močopudným vlastnostem a tato rubínově červená šťáva vám pomůže znovu nabýt rovnováhu v těle, potřebnou pro zdravou pleť.
Přísady:
150g malin, 150g brusinek
Postup:
Maliny a brusinky omyjte a odšťavněte. Šťávy smíchejte ve sklenici.

 

Parametry produktu Sana Juicer EUJ-808 by Omega oranžová

Rozměry: 39,8 x 23,6 x 24 cm

Otáčky min.: 43

Způsob odšťavňování: šnekový

Barva: oranžová

Příkon: 150 W

Hmotonost: 6,8 kg

 

Prodloužená záruka: 10/5 (motor/díly)

 

zdroj: atranet.cz


 (bez http://)
(opište kód z obrázku Ověření)

Upozornění: Ip adresy jsou logovány. Vulgární a flame příspěvky budou mazány!
 


INFORMACE