Denní nášup

Konopný olej BIO 100ml

Výrobce:
Jednodušezdraví
Kód zboží:
Olej026
Dostupnost:
není skladem (1-2 dny)
Zlevněno:
129 Kč (-21%)

Konopný olej BIO

Obsah: 100ml

Popis: za studena lisovaný konopný olej v BIO kvalitě.

 

 

počet:

Konopný olej BIO konopné semínka

Náš konopný olej v BIO kvalitě je vysoké kvality a potravinářské jakosti vhodný ke konzumaci. Proto se hodí výborně do vaší studené kuchyně na přípravu lahodných pokrmů, salátů apod. Navíc se konopný olej hodí také do vaší přírodní kosmetiky.

Pozitivní působení konopného oleje

Konopný olej má jedinečné složení, kvůli čemu se hodí pro péči pokožky a vlasů jako žádný jiný olej. Konopný olej je bohatý na nenasycené mastné kyseliny s výbornými pečujícími vlastnostmi a gama-linolové kyseliny, která pečuje o suchou a popraskanou pleť.

Speciální složení konopného oleje způsobuje, že je snesitelný všemi typy kůží.  Společně s bylinkami a oleji splňují konopné produkty vysoké nároky.

Použití v kuchyni

Konopný olej má typickou jemně oříškovou chuť.  Má také jemnou zemitou a pálivou chuť.  Je ve srovnání s jinými oleji mastnější a používá se výhradně za studena a to k přímé konzumaci nebo jako dochucovadlo salátů, zálivek nebo do hotových jídel teplé kuchyně.

Přírodní léčitelství

Jíž ve starém egyptě byli zapsány léčivé schopnosti konopý na papírovníku. Také v Indii a Číně byli léčivé schopnosti konopné rostlinny známé po tisíci letí - například zpomaluje proces stárnutí a podporuje prokrvování. Bylo známo, že konopý zabraňovat ucpávání cév a žil a tím pádem také pomocnou schopnost po mrtvici - pozitivně působí totiž také na ochrnutí a neurologické omezování.

Optimální množství omega 3 a omega 6 mastných kyselin jsou důležité pro lidský organismus, a to v poměru 1:3-5.  Konopný olej je jediný olej, který přesně tento poměr splňuje.  Tento optimální poměr je důležitý pro růst buněk, vývoje mozku, nervových buněk a imunitního systému.

Dokonce chronická deprese, poruchy pozornosti (ADS) a schizofréní psychózy mohou být správným dodáním esenciálních mastných kyselin, zejména gama-linolová kyselina a omega 3 a 6 mastných kyselin, zmírněný.

Konopný olej je navíc dobře vstřebatelný na kůži, regeneruje, zjemňuje a zklidňuje pokožku.  Dokáže omezit tvorbu vrásek a osvědčil se nejen při extrémní suchosti ale také při akné, ekzemech a lupence. Má silné regenerační, zvláčňující a dokonce i antibakteriální a protizánětlivé účinky.  Je také vhodný na hojení rán, popáleniny a bercové vředy.

Konopný olej

 

Je bohatý na omega-3 a omega-6 (alfa a gama linolvé kyseliny) mastné kyseliny, dále pak na minerály vápník, hořčík, draslík a železo včetně vitamínů A, B-skupiny, E, C a D.  Tyto blahodárné látky dodávají lidskému tělu látky pro jeho správnou funkci a udržení zdraví.

 

Konopné semínka používané k produkci konopného oleje neobsahují omamné látky THC.

Složení: canabis sativa

Balení: baleno v plastovém obalu

Skladování: v chladu a temnu

Tento produkt podléhá přísným kontrolám BIO zemědelství značky DE-ÖKO-005

 

 


 


INFORMACE