Denní nášup

Slunečnicový olej BIO 100ml

Výrobce:
Jednodušezdraví
Kód zboží:
Olej094
Dostupnost:
není skladem (1-2 dny)
Zlevněno:
49 Kč (-14%)

Slunečnicový olej BIO

Obsah: 100ml

Popis: za studena lisovaný olej ze slunečnicových semínek v BIO kvalitě

 

počet:

Slunečnicový olej BIO slunecnice

Náš slunečnicový olej v BIO kvalitě je vysoké kvality a potravinářské jakosti vhodný ke konzumaci. Proto se hodí výborně do vaší studené kuchyně na přípravu lahodných pokrmů, salátů apod.

Pozitivní působení slunečnicový oleje:

Slunečnicový olej je velmi dobře známý jako jedlý olej v našich kuchyních.  Je používán jako dobrý společník k salátům ale také do teplé kuchyně.  Slunečnicový olej obsahuje bohaté množství vitamínu E, přibližně 70mg na 100ml.  Navíc obsahuje slunečnicový olej bohaté množství beta-carotenu a jiné látky.  Slunečnicový olej má silný detoxikační působení na organizmus.  Dále pak slunečnicový olej obsahuje bohaté množství lecitínu a esencielních mastných kyselin.  Jádra slunečnicových semínek obsahují vitamíny B, D, E, K a minerální látky vápník, fosfor, křemík, hořčík a fluór jakožto stopové prvky.  Slunečnicová jádra obsahují na svojí váhu 27-30% oleje ve srovnání s rovněž zdravými sojovými boby obsahující 19% oleje.

Jádra slunečnice dodávají víc vitamínu D než rybí tuk a vitamínu B než pšeničné klíčky.

Použití v kuchyni:

V kuchyni používáme slunečnicový olej díky jeho jemné chutí nejen u salátů ale také na vaření, smažení a pečení.

Přírodní léčitelství:

Slunečnicový olej je použit nejen v ustní dutině pro takzvané "tahání oleje". Ruský doktor Dr. F. Karach představil na ukrainské konferenci onkologických lékařů.  slunečnicovou terapii. Přitom se používá maximálně jedna polévková, minimálně jedna čajová lžička slunečnicového oleje a "saje" se usty po dobu 15 - 20 minut tak, aby proplachoval zuby a dásně a vytahoval sliny ze sliznic ustní dutiny.  V žádném případě pak nesmíte spolknout tento olej.  Ze začátku bude olej tuhý a postupně se stává řídčím kdy se pak má vyplivnout.  Vyplivnutá tekutina by pak měla být bílá jako mléko, pokud je ještě nažloutlá tak je to jednoduše příznakem toho, že doba proplachování úst byla příliš krátká.  Po vyplivnutí byste měli ústa několikrát propláchnout čistou vodou a vyčistit si zuby zubním kartáčkem.  Slunečnicovou terapii můžete provádět nejlépe ráno před snídaní a pak ještě večer před spaním.  Nejlépe však na prázdný žaludek.

Pokud se v počátku zdravotní stav zhorší tak to není důvod k přerušení terapie.  Organizmus se zotaví většinou po několika málo dnech.

Vědce Gerda Ebelinga zajimalo pozitivní působení olejové terapie a zjistil svými průzkumy, že různé hmoty mají různé vibrace což vytváří u různých druhů olejů různé frekvence.  Při tahání oleje jsou vytvářeny vibrace, které přes zubní kořeny jsou převedeny do patřičných orgánů a tkání.  Z toho důvodu dochází k intenzivnímu detoxikačnímu procesu těchto oblastí těla.  Usazeniny mohou být uvolněny a předány orgánům a žlázám pro jejich následné vyloučení.  Toto působení netrvá jen po dobu tahání oleje ale ještě několik hodin, až 5 hodin po této procedůře.

Samozřejmě může být důkladné detoxikace těla dosaženo jen tehdy, pokud změníme také své zvyklosti a nebudeme nadále zatěžovat svá těla toxiny jichž jsme se detoxikačními procesy pracně zbavovali.  Bylo by to jako byste ze svého bytu vyhodily různé odpadky k následnému zpětnému navrácení.  Nedává to logiku.

Slunečnicový olej:

Vzhledem k tomu, že se pro získání slunečnicového oleje používají celá semínka, která obsahují vosky, tak může docházet k zakalení oleje. Toto zakalení není příznakem nečistoty nebo zkažení.

Složení: helianthus annus

Balení: baleno v plastovém obalu

Skladování: v chladu a temnu při pokojových teplotách.  Při chladných teplotách má trvanlivost přibližně 12 měsíců po otevření.

Tento produkt podléhá přísným kontrolám BIO zemědelství značky DE-ÖKO-005

 


 


INFORMACE