Denní nášup

Sojový olej BIO 100ml

Výrobce:
Jednodušezdraví
Kód zboží:
Olej084
Dostupnost:
není skladem (1-2 dny)


Sojový olej BIO

Obsah: 100ml

Popis: za studena lisovaný olej ze sojových bobů v BIO kvalitě

 

počet:

Sojový olej BIO soja

Náš sojový olej v BIO kvalitě je vysoké kvality a potravinářské jakosti vhodný ke konzumaci. Proto se hodí výborně do vaší studené kuchyně na přípravu lahodných pokrmů, salátů apod. Dá se rovněž používat k vaření a smažení.

Pozitivní působení sojový oleje:

Soja obsahuje látky, které mají podobné působení jako hormóny.  Soja-isoflavóny snižují odbourávání kostní hmoty a chrání před cevními a žilními onemocněními. Soja navíc aktivuje metabolismus bílkovin.

Další obsažené látky mohou regulovat úroveň krevního cukru, snižovat obsah tuku v krvi, rozpouštějí žlučníkové kameny, vytváří ochranu pro cévní systém a mohou snižovat riziko onemocnění rakovinou.

Použití v kuchyni:

Sojový olej se používá na smažení a také jako čistý olej do salátů a dalších pokrmů.

Přírodní léčitelství:

Sojový olej se používá při nejrůznějších onemocnění pokožky jako ekzemů, neurodermatitídě (atopický ekzem) a svědění u staré pokožky.  Sojový olej vytváří chránicí olejový film na pokožce a nahrazuje tím přírozený tukový "obal", který je při suché pokožce přítomný jen v nedostatečné míře. Z tohoto důvodu není předáno okolí vlhkost kondenzací a pokožka tak rychle nevysychá.

V poslední době bylo v reportážích vypovídáno o tom, že látky obsažené v sojových bobech mohou snižovat různé hormonami podmíněné onemocnění rakovinou.  Faktem je, že se rakovina prostaty u japonských mužů takřka nevyskytuje a počet žen s onemocněním rakovinou prsou se také vyskytuje v daleko menším počtu než u srovnatelné evropské populace.  Na dalekém vychodě existuje mnoho výrobků ze soji.

Sojový olej:

Sojový olej obsahuje všechny výše uvedené blahodárné účinky a chrání tělo svými antioxidativními účinky, čímž chrání kardiovaskulární systémy a před onemocněním rakovinou.

Složení: glycine soya

Balení: baleno v plastovém obalu

Skladování: v chladu a temnu při pokojových teplotách.  Při chladných teplotách má trvanlivost přibližně 12 měsíců po otevření.

Tento produkt podléhá přísným kontrolám BIO zemědelství značky DE-ÖKO-005

 


 


INFORMACE