Denní nášup
KATEGORIE
MĚNA
AKČNÍ ZBOŽÍ
NEJPRODÁVANĚJŠÍ
  1. Lékovka hnědá 50ml vč. uzávěru a kapátkem
  2. Lékovka hnědá 10ml vč. uzávěru s kapátkem
  3. Lékovka hnědá 100ml vč. uzávěru a kapátkem
  4. Vegetariánské kapsle velikost 0
  5. Lékovka hnědá 20ml vč. uzávěru a kapátkem
  6. Lékovka hnědá 5ml vč. uzávěru a kapátkem
  7. Vegetariánské kapsle velikost 00
  8. Morgenstund 2000g
  9. Meine Base 3000g
  10. Meine Base 750g
Zasílání novinek

Zdraví a krása

Plastika prsou
Sanatorium plastické a estetické chirurgie Chotoviny, prestižní soukromá klinika zajišťující zákroky plastické chirurgie a laserové dermatologie.

Stomatologie
Klinika GHC - Váš partner pro zdraví a krásu

Detoxikace
Očista organizmu - detoxikácia tela a očista organizmu

Vyzkoušejte profesionální bělení zubů metodou ZOOM. Bezpečná forma bělení bez rizika poškození zubní skloviny a pod dohledem lékaře - stomatologická klinika EsthéDent Praha.

V sekci oční lékařství na portálu Lékaři Online naleznete řadu zajímavostí a novinek z oblasti oftalmologie, popis očních vad a metody léčby, možnost vyhledání očního lékaře, ceny zákroků, diskuze, zkušenosti pacientů.

Šedý zákal je způsoben zakalením oční čočky. Onemocnění postihuje starší osoby a je velice časté. Dá se odstranit pouze chirurgicky. Jedná se o bezpečný a rychlý zákrok. Na klinice Neovize v Brně je operace šedého zákalu prováděna ambulantně.

Obtěžuje vás nošení brýlí či kontaktních čoček? Využijte možnosti odstranění dioptrických vad pomocí laserové operace očí na klinice Duovize v Praze.

Klinika Esthé se zaměřuje na všechny typy estetických operací. Mezi nejčasteji prováděné zákroky patří liposukce, plastika prsou, operace očních víček a další.

Zvažujete plastickou operaci? Navštivte webovou prezentaci plastického chirurga Jana Měšťáka, který patří k našim předním odborníkům na plastickou chirurgii.

Povislé kůže očních víček a váčků pod očima vás zbaví plastická operace očních víček. Objednete se na konzultaci v Ústavu estetické medicíny v Praze či Karlových Varech.

Rozhodli jste se řešit estetické nedokonalosti vašeho těla? Perfect Clinic - plastická chirurgie v Praze a Liberci vám pomůže. Zkušení odborníci, nadstandardní péče.

Plastická chirurgie Praha - MUDr. Libor Kment - webová prezentace MUDr. Libora Kmenta.

Plastická chirurgie Praha - MUDr. Karel Urban - webová prezentace MUDr. Karla Urbana.

Jíte střídmě, pravidelně cvičíte a přesto přetrvávájí tukové polštářky na některých místech vašeho těla? Neestetické tukové nadbytky lze odstranit pomocí liposukce. Jaký typ liposukce je pro vás vhodný? Konzultujte s odborníky kliniky MUDr. Vrbického v Praze.

Plastická chirurgie Praha - soukromá klinika MUDr. Tomáše Doležala zaměřená na estetickou medicínu organizuje charitativní projekt Nový život díky plastice.

Uvažujete o zpevnění poprsí pomocí chirurgického zákroku modelace prsou? Na portálu Plastická-chirurgie.info naleznete veškeré potřebné informace - popis zákroku, fotky, ceny, seznam plastických chirurgů, zkušenosti pacientů, diskuze.

Estetická a Plastická chirurgie Medicom VIP vám nabízí profesionální plastické operace Vašeho těla.

 

Zpět
 


INFORMACE